Pradžia Naujienos Žemės pirkimas
Žemės pirkimas

 

Perkančioji organizacija: VĮ Marijampolės miškų urėdija (įm. kodas 151411816).

Adresas, telefonas, faksas, elektroninis paštas:Vilkaviškio g. 71, Marijampolė., tel. (8 343) 91 300, faksas (8 343) 91 763, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Kandidatai, norėdami gauti pirkimo dokumentus ir pateikti paraiškas, gali kreiptis adresu: VĮ Marijampolės miškų urėdija, Vyriausiasis miškininkas Justinas Maumevičius, telef.. 8-698-38159, 8-343-91306, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Pirkimo pavadinimas:Žemės naujiems miškams įveisti pirkimas.

Perkamo objekto paskirtis ir buvimo vieta:žemės sklypai naujiems miškams veisti ir šalies miškingumui didinti. Sklypai esantys, VĮ Marijampolės miškų urėdijos teritorijoje, t.y. Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Marijampolės ir Vilkaviškio rajono savivaldybių teritorijose. Žemės sklypai turi patekti į minėtų savivaldybių teritorijų miškų išdėstymo žemėtvarkos schemų prioritetinius plotus, kuriuose numatoma įveisti mišką.

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos. Pirkimas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimu Nr. 841 „Dėl Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimų arba nuomos ar teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašo“ aktualia redakcija.

Reikalaujami parduodamo turto techniniai, ekonominiai duomenys (svarbesnieji)

 a) ne mažesni kaip 0,5 ha ploto žemės sklypai besiribojantys su valstybinės reikšmės miškais, kuriuose patikėjimo teise valdo VĮ Marijampolės miškų urėdija, arba tokio paties ploto sklypai, esantys ne toliau kaip 1 km atstumu nuo tokių miškų;

b) atskiri, ne mažesni kaip 3 ha ploto žemės sklypai, nutolę nuo VĮ Marijampolės miškų urėdijos valdomų miškų ne daugiau kaip 3 km, jeigu privažiavimui prie jų yra tinkamas ir servitutais įteisintas kelias;

c) atskiri, ne mažesni kaip 5 ha ploto žemės sklypai, nutolę nuo VĮ Marijampolės miškų urėdijos valdomų miškų daugiau kaip 3 km, jeigu privažiavimui prie jų yra tinkamas ir servitutais įteisintas kelias;

d) sklypai, nepriskirti teritorijoms, kuriuose mišką veisti draudžiama;

 

PARAIŠKŲ RENGIMO REIKALAVIMAI

Kokius parduodamų nekilnojamųjų daiktų dokumentus kandidatai turi pateikti:

1.      Nuosavybę patvirtinančių dokumentų patvirtintas kopijas.

2.     Kadastrinių matavimų bylos kopiją.

3.     Leidimas miškui įveisti.

4.     Turto vertinimo ataskaitą, jeigu kandidatas nesutinka parduoti valstybei žemės sklypo naujiems miškams įveisti už kainą, apskaičiuotą pagal žemės verčių zonų žemėlapius, parengtus Masinio žemės vertinimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012-12-12 nutarimu Nr. 1523 „Dėl Masino žemės vertinimo taisyklių patvirtinimo ir Lietuvos Respublikos žemės mokesčio įstatymo nuostatų įgyvendinimo“, nustatyta tvarka.

         5.  Informaciją, kad parduodamas žemės sklypas nėra įkeistas ar kitaip suvaržytas.

Paraiškų/pasiūlymų pateikimo terminas (data, valanda): terminas – 40 k. d. nuo skelbimo paskelbimo dienos iki 2017-06-27  10 val. 00 min.

Kalba ar kalbos, kuriomis kandidatų dokumentai turi būti parengti: lietuvių.

 

Kalbos pasirinkimas

English (United Kingdom)Lithuanian

Naujienų prenumerata