Pradžia
Parodoje „RESTA“ – ir apie skaitmeninę statybą, ir apie daugiabučių renovaciją
Antradienis, 25 Balandis 2017 08:12

Pagrindinė šiemetinės tarptautinės statybų parodos „RESTA“, kuri rytoj prasidės Vilniuje, tema – skaitmeninė statyba. Ši didžiausia tokios tematikos paroda Baltijos šalyse Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ surengta jau dvidešimt ketvirtą kartą. Joje pristatomi naujausi ir pažangiausi sprendimai statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems.

Skaityti daugiau...
 
ES aplinkos ministrų dėmesio centre – klimato kaitos mažinimas ir jūrų tarša
Antradienis, 25 Balandis 2017 08:11

Šiandien ministras Kęstutis Navickas kartu su kitų ES šalių aplinkos ministrais, susirinkusiais į neformalų susitikimą Maltos sostinėje Valetoje, diskutuoja aktualiausiais klimato kaitos ir jūrų taršos mažinimo klausimais. Per dvi susitikimo dienas jo dalyviai aptars, kaip kiekviena šalis vykdys Paryžiaus klimato kaitos susitarimą.

Skaityti daugiau...
 
Aplinkosauginis skydas padėjo nuo brakonierių saugoti neršiančias lydekas
Antradienis, 25 Balandis 2017 08:10

Praėjusią savaitę baigėsi visą mėnesį trukusi aplinkosauginė akcija „Lydeka 2017“. Tokia akcija organizuojama kiekvieną pavasarį. Šiuo aplinkosauginiu skydu siekiama nuo brakonierių apsaugoti neršiančias lydekas ir vandens telkiniuose gausinti plėšriųjų žuvų išteklius, kurių, mokslinių tyrimų duomenimis, šalies vandens telkiniuose yra per mažai.

Skaityti daugiau...
 
Savivaldybės skatinamos aktyviau dalyvauti švelninant klimato kaitą ir prie jos prisitaikant
Pirmadienis, 24 Balandis 2017 08:13

Kaip šalies savivaldybės gali prisidėti prie klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo prie jos veiksmų įgyvendinimo, jų atstovai buvo supažindinti per šiam tikslui skirtą įvadinę konferenciją praėjusią savaitę Kaune.

Skaityti daugiau...
 
Aplinkos ministerija: Belmonto užtvanką siūlome griauti
Pirmadienis, 24 Balandis 2017 08:12

Avarinės būklės Belmonto (Pūčkorių) užtvanka, Aplinkos ministerijos nuomone, turėtų būti nugriauta. Ši užtvanka neužtikrina Vilnios upės vientisumo, žuvų ir kitų vandens organizmų migracijos, todėl statinį siūloma išardyti, o Vilnios ruožą, kuriame yra griūvanti Belmonto (Pūčkorių) užtvanka, atkurti. Tam bus skirtas reikiamas finansavimas.

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 1 iš 36

Kalbos pasirinkimas

English (United Kingdom)Lithuanian

Naujienų prenumerata

feed-image RSS naujienos