Pradžia
Į Nemuną – nevalytos nuotekos
Thursday, 23 March 2017 08:41

Kilus įtarimų, kad UAB „Kauno vandenys“ ne visas nuotekas išvalo iki reikiamų normų ir kad visos valyklos technologiniame procese susidarančios (labiausiais užterštos)  nuotekos  galimai patenka tiesiai į Nemuną, aplinkosaugininkai kreipėsi į Kauno apygardos prokuratūrą, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Read more...
 
Žvejai verslininkai prašo papildyti ežerų specializuotai žvejybai sąrašą
Thursday, 23 March 2017 08:37

Aplinkos ministerija gavo Aukštaitijos žvejų verslininkų asociacijos prašymą papildyti aplinkos ministro tvirtinamą vandens telkinių, kuriuose leidžiama tinklais specializuota seliavų ir ežerinių stintelių žvejyba, sąrašą. Į jį siūloma įtraukti dar 9 ežerus. Tris Ignalinos rajone – Balčio, Šakarvos bei Ukojo, ir šešis Molėtų rajone – Aiseto, Ilmedo, Alnių, Makių, Baluošo ir Žeimenio.

Read more...
 
Ministerijos darbuotojai sutaupė daugiau kaip pusantros tonos biuro popieriaus
Wednesday, 22 March 2017 08:35

1,6 t – tiek biuro popieriaus sutaupė Aplinkos ministerijos darbuotojai nuo 2012 m., kai ministerijoje buvo įdiegta aplinkosaugos valdymo sistema (AVS) ir aplinkosaugos vadybos ir audito sistema (EMAS), iki 2017 m. Sutaupytame „krepšelyje“ – ir 204 kub. metrai šalto vandens, ir 3441 l kuro.

Read more...
 
Miške neteisėtai išdygusi sodyba nugriauta
Wednesday, 22 March 2017 08:33

Molėtų rajono miške neteisėtai pastatytos sodybos istorija baigėsi viešąjį interesą gynusių institucijų pergale – nelegaliai išdygęs gyvenamasis namas nugriautas, o jo likvidavimo darbus organizavo pati savininkė. Taip ji išvengė sąskaitos už priverstinį statinio griovimą, kurį, jei nebūtų vykdomas teismo sprendimas, įgyvendintų Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI).

Read more...
 
Pasaulinei vandens dienai – Lietuvos hidrogeologijos atlasas
Wednesday, 22 March 2017 08:31

Šiandien minimą Pasaulinę vandens dieną Lietuvos geologijos tarnyba prie Aplinkos ministerijos pasitiko su parengtu Lietuvos hidrogeologijos atlasu. Artimiausiu metu jis pasirodys atskiru leidiniu.

Šis atlasas – tai šalies hidrogeologų kelių dešimtmečių darbų sąvadas. Jame bus galima rasti visą informaciją apie požeminį vandenį, brangiausią Lietuvos turtą.

Read more...
 
« StartPrev12345678910NextEnd »

Page 1 of 27

Kalbos pasirinkimas

English (United Kingdom)Lithuanian

Naujienų prenumerata

feed-image RSS naujienos